תוכנית חיטוב לגבר העסוק

איך לבנות מסת שריר ולהוריד את הבטן העקשנית,
ע"י תוכנית תזונה ואימונים שמותאמת אישית אליך וללו"ז העמוס שלך

אתה גבר עסוק

יש לך משרה בכירה עם המון אחריות, משכורת מכובדת וגבוהה, משפחה מקסימה, בית מדהים, אך מה שבעיקר אין לך הרבה זה זמן.

הגעת לשלב שבו אתה יודע שכשזה מגיע לבריאות שלך – משהו חייב להשתנות.

אימונים בחדר הכושר מתפספסים על ימין ועל שמאל

אתה מדלג על ארוחות, מגיע הביתה בסוף יום ואוכל מכל הבא ליד

שוב אתה אוכל מזון שהבטחת לעצמך שלא תאכל

אתה מרגיש את העייפות וחוסר האנרגיה

הבגדים כבר לא עולים עליך ואתה אפילו מתבייש להוריד חולצה

וככה עוברים הימים והשבועות ואתה עדיין לא מצליח לצאת מהמעגל הזה.

תמיד אתה יכול למצוא סיבות למה עכשיו זה לא הזמן המתאים להתחיל לטפל בעצמך:
המשרה החדשה, מעבר הדירה, הילדים, אחרי החגים, אחרי החופשה…

אבל בינינו – שנינו יודעים שאם אתה לא תחליט שעכשיו זה הזמן – הוא אף פעם לא יגיע.

אתה יכול לרדת במשקל! 

אתה יכול לחזור לכושר! 

אתה יכול להרגיש נוח עם הגוף שלך!

וכל זה באופן שמותאם בדיוק לצרכים, ליכולות וללו"ז שלך

תוכנית התזונה והאימונים לגבר העסוק

תוכנית ליווי לבניית שיגרת תזונה ואימונים המותאמת ללו"ז העמוס שלך כך שתוכל:

להתמיד בה בקלות, 

להשיג שיפור משמעותי במראה החיצוני שלך, 

בבריאותך ובכושר הגופני שלך, 

מבלי להשתעבד לחדר כושר 

ומבלי לוותר על מאכלים שאתה אוהב.

תוכנית הליווי בנויה משלושה שלבים אשר יותאמו בדיוק לנתונים הגופניים ולאורח החיים שלך:

שלב 1 – הכרה והבנה מעמיקה של המצב ההתחלתי, הרצונות והצרכים שלך

 • בשלב זה ניפגש למשך כ-75 דק' באופן פרונטלי פיזי באחד ממשרדיי בארץ או כפגישת וידאו לנוחיותך.
 • לפני הפגישה אשלח אליך שאלון אישי מקדים ומורחב, שיעזור לי להתכונן לפגישה שלנו בצורה הטובה והממוקדת ביותר.
 • במהלך הפגישה אעבור על סדר היום שלך מבחינת עבודה, לימודים, מחויבויות שונות, שגרת אימונים, שגרה תזונתית וההעדפות התזונתיות שלך.
 • אבצע מדידת שקילת גוף, היקפים, אחוזי שומן והערכת מסת גוף רזה. לאחר מכן אבין איפה אתה עומד ביחס להמלצות הרלוונטיות לגילך.  ביחד להמלצות הרלוונטיות לגיל שלכם.

שלב 2: הגדרת יעדים, מטרות מדויקות וטווחי זמן ברורים להשגתם

 • בהתאם למדידות השונות שאבצע בפגישה, ליכולות ולצרכים האישיים שלך, תוך התייחסות לספרות המקצועית ולניסיון שלי כתזונאי וכמאמן, אגדיר מטרות ויעדים בריאים, ריאליים ומוסריים, השומרים ומגנים עליך מבחינה פיזית ורגשית לאורך התהליך.
 • ההמלצה המקצועית למשכו של התהליך תינתן בהתאם למטרות ולטווח הזמנים להשגתן.
 • לקראת כל מפגש שיתקיים לאורך התהליך, אגדיר עבורך את המטרות האישיות לקראתו ואת הקצב המדויק להשגתן. כך תדע בדיוק לאן אתה צריך לשאוף והאם אתה בכיוון הנכון מבחינת ההתקדמות האישית שלך בתהליך.

שלב 3: תפירת חליפה אישית ומותאמת הכוללת תפריט תזונתי ותוכנית אימונים

 • התפריט התזונתי ייבנה בהתאם ליכולות ולרצונות שלך מבחינת מקום האכילה (חדר אוכל, מסעדות, אוכל מהבית), יכולות הבישול, העדפות תזונתיות, לו"ז יומי, מחויבויות שונות ועוד.
 • התפריט יכלול מגוון חלופות תזונתיות בכל ארוחה, יהיה דינאמי ומשתנה בהתאם להתקדמות שלך אל עבר המטרות ובהתאם לפידבק שאקבל ממך בכל מפגש.
 • תוכנית האימונים תהיה מותאמת למקום האימון (חדר כושר, סטודיו, פארק, בית), לציוד ולמיכשור הקיימים בו (גם אם לא קיים ציוד כלל), ליכולות הגופניות ולרמת הכושר הנוכחית, ללו"ז השבועי ולכמות הזמן שתוכל להשקיע בכל אימון (גם אם יש לך פחות משעתיים בשבוע להשקיע באימונים).
 • תוכנית האימונים תהיה ברורה, מסודרת וקלה להבנה. תכלול הסברים מדויקים בנוגע לכל תרגיל, פירוט מילולי ומספרי, וקישורים לסרטוני הדגמה.
 • התוכנית תשתנה במידת הצורך בהתאם לשיקולי המקצועיים ולניסיון שלי, תוך התייחסות להתקדמות שלך אל עבר המטרות ובהתאם לפידבק שאקבל ממך בכל מפגש.

מה יקרה אחרי התהליך?

תגלה ששמירה על שיגרת חיים פעילה ובריאה היא לא משימה בלתי אפשרית, ושההרגלים הבריאים שיצרנו יחד במהלך תהליך הליווי כאן כדי להישאר.

מסת השריר תעלה, אתה תרגיש קליל וחזק יותר, ותהנה מאוכל שאתה אוהב.

אז איך זה עובד?

לתוכנית קיימים שלושה מסלולים באורכים שונים, כיוון שכשזה נוגע לתפריט תזונתי ותוכנית אימונים, 

תמיד יהיה צורך בשינויים ובהתאמות לאורך התהליך וחשוב שהם יהיו דינמיים ומותאמים בכדי לשמר את יעילותם לאורך זמן.

1

מסלול אחד

2

מסלול שני

3

מסלול שלישי

הפרטים הלוגיסטיים

הייעוץ, הליווי והמעקב בתוכנית מתנהלים ב-2 ערוצים עיקריים:

פגישות הייעוץ הפרונטליות 

 • מיקום המפגשים: מפגש פיזי באחד ממשרדי בארץ או מפגש בשיחת וידאו.
 • תדירות המפגשים: מפגש אחד בכל שבועיים עד שלושה שבועות. כל המפגשים בסדרה נקבעים בפגישה ה-1 באופן עתידי להמשך התהליך.
 • משך כל מפגש: מפגש ראשון עד 75 דקות, מפגשי מעקב של 15 עד 20 דקות. (מפגשי המעקב יתקיימו לבחירתכם במשרד או באמצעות שיחת וידאו).

ליווי ומעקב בין המפגשים

 • לאחר קיומה של כל פגישה פרונטלית (פיזית או בשיחת וידאו) ובכדי לשמור על מסגרת הליווי והמעקב שלכם, חשוב ורצוי מאוד לפנות אלי לצורך דיווחים ועדכונים.
 • יש לעדכן באמצעות שליחת מייל שבועי (פעם אחת בשבוע) שבו עליכם להתייחס למגוון נושאים שיוסברו בפגישה.
 • בדרך זו יינתן מענה וליווי לגבי שאלות ובעיות שונות שעולות בין המפגשים ולאורך התהליך.
 • לנוחיותכם, ניתן יהיה לשלוח במרוכז צילומי סרטונים אישיים שלכם (בהתאם להנחיות שלי), בעת ביצוע תרגילי כושר שונים, אל הוואטסאפ האישי שלי, גם כן במרוכז ופעם אחת בשבוע.
תומר פרידמן

בונוסים

בונוסים

 • עזרה וליווי אישי בנוגע לקבלת החזר כספי מפוליסת ביטוח הבריאות שלכם
 • גישה חופשית לאפליקציה סודית הכוללת מאגר גדול של מנות תחליף למזונות שונים.
 • 10% הנחה לרכישת כל קורס דיגיטלי שלי כל עוד הנכם לקוחות פעילים שלי
 • מפגש מעקב חינם עבור כל 2 לקוחות שיגיעו אלי בהמלצתכם ויירכשו חבילה זהה לשלכם.

מי אני

היי, שמי תומר פרידמן ובהכשרתי המקצועית אני תזונאי קליני וספורט, בעל תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה ותואר שני M.Sc מחקרי במדעי התזונה ומוכשר כתזונאי ספורט מטעם הדסה ספורט. בנוסף, אני מאמן כושר אישי מעל 15 שנים, בשירותי הצבאי הייתי מדריך כושר קרבי ואף נבחרתי כמדריך כושר קרבי מצטיין צה"ל, שחקן כדורסל לשעבר.

 • לאורך שנותיי כתזונאי וכמאמן, לוויתי וטיפלתי בקהל מגוון (ילדים, נוער, לקראת גיוס, גברים, נשים, קשישים/ות) בעל מטרות שונות (בריאותיות, אסתטיות, שיפור ביצועים, שינוי אורח חיים, הרגלי אכילה ועוד) ביניהם גם ספורטאים כגון כדורסלנים, כדורגלנים, מתחרים מענף הקרוספיט, מרימי משקולות, אצנים וגם מתאמנים חובבנים בחדרי כושר, חוגי ספורט, סטודיו ועוד.
 • כחלק משגרת חיי העמוסה, אני מקפיד להתאמן, לאכול ולהתנהל כספורטאי ושומר על אורח חיים בריא ומסודר ומאמין שמעבר לבריאות ולהנאה מכך, עלי לשמש דוגמה לסובבים אותי בכלל ולקהל לקוחותיי בפרט.
  כיום אני מלווה בהצלחה במסגרת התוכנית שיצרתי לקוחות רבים שבחרו לחזור לאורח חיים בריא ופעיל, ולשגרת פעילות גופנית סדירה המותאמת עבורם אישית.

עדויות

ליאב שלזניגר, 37
ליאב שלזניגר, 37הייטק
קרא עוד
תומר הוא אחד האנשים החרוצים ביותר שהכרתי, הוא אדם דייקן, קפדן, אהוב על כל אחד שמדבר איתו יותר מכמה דקות אבל מעל הכל הוא אמיתי ויסודי. נקודת הפתיחה שלי הייתה כזאת: 34 ק"ג עודפים, אני חי בקריות, מתעורר ב-4 בבוקר ועובד עד כמעט 18:00 בערב בתל אביב, 20 שנים סוחב קרע במיניסקוס ורצועה צולבת קדמית בברך שמאל שלא טופלו מעולם, וארבע נשים בבית. איך ואיפה מכניסים בכלל שגרת אימונים ותזונה מתאימה וטעימה?! תומר עזר לי לשבור המון מחסומים שהיו לי, תמיד נתן מענה ופתרון מקצועי לכל בעיה וידע לכוון אותי בצורה הכי מדויקת, אישית וקלה שיכולה להיות. אני מרגיש שזכיתי בחיים חדשים לא רק בשבילי, גם למשפחה והבנות שלי.
דוקטור אורי איתן, 41
דוקטור אורי איתן, 41מומחה ברפואה אסתטית
קרא עוד
חדר כושר תמיד היה חלק בשגרת החיים שלי, וגם במהלך לימודי הרפואה התובעניים, הצלחתי לתמרן בין לימודים לאימונים ותזונה נכונה. בשנים האחרונות ראיתי כי מאוד קשה לי לשלב עבודה תובענית (שכוללת טיסות תכופות לכנסים בחו"ל ולו"ז מלא פגישות וטיפולים) יחד עם תזונה מתאימה ובריאה ואימונים איכותיים וממצים כמו שתכננתי. חבר קרוב סיפר לי על תומר ועל התהליך הארוך והמשמעותי שעבר איתו והמליץ בחום רב. כבר בפגישה הראשונה התרשמתי עמוקות מהמקצועיות, מהדייקנות ומהמחשבה היצירתית, שנתנה פתרונות מגוונים לשגרת החיים שלי ולמטרות אליהן אני שואף להגיע. תומר עבר ביסודיות על תוצאות בדיקות המעבדה אליהן שלח אותי עוד טרם הפגישה (בדיקות דם ושתן), שאל בפירוט רב על סדר היום שלי, העדפותיי התזונתיות ואפילו עבר על כל תוספי התזונה שבהם השתמשתי בזמנו. תוך כדי הפגישה תומר "תפר" לי חליפה נוחה, גמישה והכי חשוב סופר אישית בצורה של תפריט תזונתי בשילוב תוכנית אימונים. ללא ספק חברים, תומר הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה. מדובר בבנאדם ידען, אחראי וזהיר בהמלצותיו (ותאמינו לי שכרופא דאגתי לוודא את נכונות דבריו). נוסף על כך, בפן האישי, מדובר בבנאדם רגיש ואכפתי, שירותי מאוד, אמין, שנותן לאורך כל התהליך תחושה שההצלחה שלי כמטופל שלו חשובה לו לא פחות (ואולי אפילו יותר) ממה שהיא חשובה לי. אין לי ספק כי אילמלא תומר, לא הייתי מצליח להחזיק גוף מחוטב ושרירי. בזכותו ניתן להיות גם רופא וגם יפה 🙂 נהנה מכל פגישה איתו וממליץ לכל אחד ואחת.
אלעד רחמנוב, 31
אלעד רחמנוב, 31טייס
קרא עוד
שנים אני מתאמן בחדר כושר ולא אוכל נכון, מכור לג׳אנק פוד, בירות עוגות וכל מה שבא ליד. בשנים האחרונות התחלתי לעלות במשקל, היקף הבטן עלה והגעתי לכמעט 20% שומן. לאחר שקיבלתי המלצות ממספר אנשים על תומר כתזונאי קליני וספורט וכמאמן כושר, שוחחנו בטלפון ותומר הסביר על הגישה והתהליך עצמו - מיד הבנתי שיש לי עסק עם מקצוען אמיתי והחלטתי לצאת לדרך. לאחר חיטוב של 6 חודשים ירדתי ל-9.3% שומן יחד עם ירידה של 14 ס״מ בהיקף הבטן ותוך כדי שימור מסת שריר קיימת, וזו רק ההתחלה. תומר אדם מסור, סבלני, אמפתי וקשוב ועזר לי לאורך התהליך באופן גמיש ומותאם להעדפותיי התזונתיות ולסדר יומי העמוס.
תודה רבה תומר האלוף ♥️
דוקטור ויטלי מירקין, 42
דוקטור ויטלי מירקין, 42רופא פסיכיאטר
קרא עוד
אל תומר הגעתי במשקל גבוה ועודף, פרופיל שומנים לא מאוזן בדם, אחוז שומן של כ-30% והיקף בטני סביב 110 ס"מ. לאחר ניסיונות עבר כושלים בהם ניסיתי לבנות לעצמי תפריט ותוכנית אימונים, לאחר מכן עם מאמן כושר אישי וגם ניסיון עם דיאטנית בקופת החולים, החלטתי לחפש ליווי מקצועי ומדויק יותר עבורי. כזה שיוביל לירידה במשקל ובו תיבנה לי תוכנית אימונים מסודרת ומותאמת לחדר הכושר (מתאמן בחדרי כושר מגיל 16 און אנד אוף) וללו"ז העמוס שלי כרופא. היה מאוד חשוב לי לא לעבוד עם עוד דיאטן אלא מישהו שמבין וחי את התחום, מהווה דוגמא אישית, אוכל, מתאמן וחי ככה בעצמו, מתומר קיבלתי בדיוק את כל אלו. מעבר למקצועיות ולהפגנת הידע התזונתי והרפואי המעודכן של תומר, הרגשתי שאני מקבל ייחס אישי והתחברתי אליו מאוד כבנאדם. לאורך התהליך תומר נתן לי מענה לשאלות וקשיים שעלו וזאת תוך זמן קצר. בסופו של דבר, ירדתי כ-23 ק"ג סה"כ, כ-17% שומן וכ-23 ס"מ בהיקף הטבור, כל זאת עם שימור של 100% ממסת השריר שלי. כמובן שגם מדדי השומנים בדם השתפרו משמעותית וכך גם המצב הבריאותי הכללי שלי. והכי חשוב מבחינתי, אני מצליח לשמור כמעט באופן מלא על הישגים אלו עד היום! המחמאות לא איחרו להגיע מהמשפחה, הקרובים, הקולגות והחברים ואני מרגיש הרבה יותר טוב, גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה אסתטית. אני מוכרח לומר שעל דברים טובים ואיכותיים צריך לשלם, ואין ספק שהתהליך עם תומר היה שווה את הכסף.
מושיקו בן סימון, 33
מושיקו בן סימון, 33כלכלן
קרא עוד
לאחר תקופות שונות בהן התאמנתי במגוון סוגי ספורט כגון ריצות, חדר כושר, קרוספיט ועוד, ניסיון עם דיאטות שונות ומשונות, ומכיוון שאני בנאדם מאוד חדור מטרה כשאני רוצה להשיג משהו, החלטתי לראשונה לעשות תהליך רציני, מקצועי ובריא בליווי איש מקצוע איכותי. השם של תומר עלה מספר פעמים באחד ממועדוני הכושר בו התאמנתי בעבר וגם קיבלתי המלצות אישיות מאנשים שעבדו ועובדים איתו. תומר ליווה אותי לאורך תקופה מאוד מבלבלת וחסרת וודאות - תקופת הקורונה. אף על פי כן, תומר בנה לי תוכנית אימונים יצירתית ומתאימה לבית, כן כן, לבית! ללא כל ציוד מקצועי מורכב וללא חדר כושר. גם בהקשר התזונתי תומר היה יצירתי וסופר מקצועי, שילב לי מזונות שאני אוהב והתפריט היה מגוון, טעים והכי חשוב - משביע. בסה"כ ירדתי כ-9 ק"ג ממשקל הגוף, כ-7% שומן ו-13 ס"מ בהיקף הבטן. תומר היה מקצועי, אכפתי וקשוב לאורך כל התהליך והצליח להוביל אותי אל מטרותיי בדרך מתונה, לא מעיקה וללא סבל. ממליץ בחום.
דוקטור רונן ברנד, 44
דוקטור רונן ברנד, 44מומחה ברפואת משפחה
קרא עוד
תמיד רציתי להשיג שיפור משמעותי בהרכב הגוף שלי, להוסיף מעט מסת שריר, להוריד מעט אחוזי שומן ולהרגיש טוב יותר מבחינה אסתטית בפרט, ומבחינה פיזית ובריאותית בכלל. אל תומר הגעתי בהמלצה אישית של חבר קרוב שעבר איתו תהליך משמעותי ומרשים וזה מאוד סקרן אותי וגרם לי לרצות להתחיל בתהליך ליווי איתו. במסגרת תפקידי כרופא בצה''ל וכרופא משפחה אשר נמצא מדי פעם בכנסים בינלאומיים, סדר היום שלי מאוד עמוס ותחומי האחריות שלי נרחבים. למעשה, סגנון החיים שלי הוביל אותי הרבה פעמים להפסקות ארוכות באימונים (רצתי בעברי, אימוני כוח שונים וכדומה) ורציתי לסגל לעצמי איזושהי שגרה ריאלית ונורמאלית של תזונה בריאה ואימונים, שאוכל להתמיד בה ושתשתלב בחיי באופן אישי ומותאם ולאורך זמן, אבל שכמובן גם תוביל אותי לתוצאות שאני מחפש. תומר היה כל מה שחיפשתי הן כתזונאי קליני והן כמטפל, ופשוט התאים את התהליך לסדר היום שלי, למטרות שלי, לרמת הכושר שלי, להעדפותיי התזונתיות ולמצבי הבריאותי. ומעל הכל, תומר היה רגיש וקשוב, ידע להכיל כל שגעון ובקשה שלי, ידע להרים כשקשה ולתת בראש כשצריך. לאורך התהליך הצלחתי לשפר את הכושר הגופני שלי, להישאר כמעט באותו משקל גוף יחד עם הורדה של כ-6% שומן, העלתי כ-6.5 ק"ג של מסת גוף רזה, היקף הזרועות שלי עלה משמעותית וכך גם שאר הפרופורציות בגוף. תומר בנאדם מקסים ואני ממליץ עליו בחום כאיש מקצוע מצוין.
הקודם
הבא

שאלות נפוצות

המפגשים מתקיימים במשרדים הממוקמים בהוד השרון, רמת גן, קריית ביאליק, משגב. כמו כן, ניתן לקיים את המפגשים על אותו בסיס זמן, בווידאו וואטסאפ / זום לנוחיותכם.

בהחלט ייתכן, בדרך כלל מדובר על החזר של מאות עד אלפי שקלים בודדים בשנה במידה ופוליסת הביטוח שלך אכן מכסה ייעוץ דיאטני/ ייעוץ תזונתי/ ייעוץ פרא-רפואי/ ייעוץ לאורח חיים בריא ומינוחים דומים אחרים. אוכל לעזור בהקשר זה בשמחה.

מרבית המפגשים מתקיימים בתדירות של אחת לשלושה שבועות. בנוסף, ניתן לקיים את המפגשים בשיחות וידאו בתדירות של אחת לשבועיים.

המפגש הראשון נמשך עד כ-75 דקות ומפגשי המעקב נמשכים עד כ-20 דקות.

המדידות שיתבצעו במהלך כל פגישה ופגישה הן: שקילת גוף, מדידת היקפי גוף שונים, יחס בין היקפים, מדידת אחוזי שומן, הערכת מסת גוף רזה.

המדידות יתקיימו באופן עצמאי על ידיכם, על פי הנחיותיי וזאת על ידי שימוש בסרט מדידה גמיש ובמשקל אדם בלבד. הערכת אחוזי השומן תתבצע על פי שימוש בנוסחה המתבססת על היקפים שאותם תבצעו. 

בהחלט יש. הליווי והמענה על השאלות מתקיימים דרך המייל בתדירות חד שבועית, על פי שאלות והנחיות שאותן אעביר במהלך פגישה.

תוכנית האימונים תכלול הנחיות מפורטות בנוגע לסוג האימון, לקבוצות השרירים, החימום שיש לבצע, שמות התרגילים, כיצד לבצע כל תרגיל, כמות סטים וחזרות, זמני מנוחות, קישור לסרטוני הדרכה, טבלת מעקב אחרי משקלים ועוד. כמו כן, לעיתים אבקש מכם לצלם את עצמכם בעת ביצוע תרגיל כלשהו מהתוכנית, אותו תעבירו אלי במסגרת הדיווח השבועי, בכדי שאוכל לתת הערות, דגשים ותיקונים במידת הצורך.

ממש לא. ניתן לבצע את האימונים בתוכנית ללא כל ציוד מקצועי בבית, בפארקים, בסטודיו, בחדר כושר ביתי, או עם ציוד בסיסי כגון גומיות התנגדות, רצועות TRX, מזוודה עם קופסאות שימורים וכדומה.

שעות הפעילות לתיאום פגישה תלויות במיקום המשרד שבו תתקיים הפגישה בארץ או כפגית וידאו, אך בדרך כלל הן בין השעות 06:00-12:00 ובין 15:00-21:00.

בהחלט כן. העיקרון המנחה לאורך התהליך הוא גמישות תזונתית והתנהלות קלה ונוחה עם התזונה היומית שלך. את ההתאמות וההמלצות התזונתיות אני אבצע בהתאם לסוג המזון הקיים במקום העבודה, המסעדה, כרטיס תן ביס וכו'.

כן. חשוב להדגיש בהקשר זה שהתפריט תמיד יותאם באופן אישי למצב הבריאותי שלך אך כמובן שגם להעדפותיך התזונתיות ולסגנון התזונתי המועדף עליך (כל עוד זה באמת בריא עבורך). בנוסף לכך, התפריט תמיד יותאם לסדר יומך, לתוכנית האימונים ולמטרות המקצועיות שאקבע בפגישה.

כמובן שכן. ניתן להתאים את התפריט לסדר היום ולאורך החיים מבחינת סוג המזון והזמינות שלו, מיקום בארץ ובעולם, שעות הארוחות וכדומה.

ממש לא. אני מאמין שבכדי להצליח בתהליך לאורך זמן צריך להנות מהמזון ולא לסבול ולכן אשלב בתפריט מזונות שאהובים עלייך בכמות מותאמת, שתעזור לך להתמיד בתהליך, תקדם אותך אל עבר המטרות שאקבע ועדיין תשמור על בריאותך. כמו כן, תמיד לכל סוג מזון יהיו חלופות ומגוון אופציות לבחירתך.

כן. יש לשלוח בקשה לרופא המשפחה ולבצע את הבדיקות הבאות בחדר האחיות של קופת החולים שלך. להלן:

 1. בדיקות דם: ספירת דם כללית, פרופיל שומנים וכולסטרול, אנזימי כבד ו-CPK, גלוקוז ו-HbA1c, חלבון כללי, המוגלובין, אלבומין, קריאטינין, אוריאה, ברזל, פריטין, טרנספרין, חומצה פולית, ויטמין B12, ויטמין D, אלקטרוליטים: (מגנזיום/נתרן/אשלן/סידן), TSH, T3, T4, קורטיזול.
 2. בדיקת דגימת שתן בכוסית: חלבון, גלוקוז, קטונים, PH, לויקוציטים, אריתרוציטים, Specific gravity.
 3. בדיקות פיזיולוגיות במנוחה: דופק ולחץ דם.

החלטת שהגיע הזמן כבר לחזור לכושר? מעולה!

תשאיר פרטים בטופס ואחזור אליך לשיחת ייעוץ חינמית, בה נכיר אותך ואת צרכיך ונבחן את התאמתך לתוכנית

© 2022
כל הזכויות שמורות לתומר פרידמן // הצהרת נגישות // הסכם התקשרות, מדיניות פרטיות ותקנון אתר
גאו מדיה סוכנות דיגיטל
דילוג לתוכן